Durata de livrare: 3 Zile
Vorbește liber și natural cu Gemini Live, pentru a obține informații în timp real. Împărtășește-ți momentele prin intermediul camerei foto, pentru a cere sfaturi sau idei.
Pur și simplu Circle to Search. Încercuiește textul sau obiectul dorit și obții rezultatele căutării fără efort.
O ramă mai subțire, de 7,5 mm, cu un Key Island 2.0 reproiectat și un sistem de camere foto liniar îți oferă mai mult stil, cu un volum mai mic. Este disponibil în Black, Gray și Blue.
*Disponibilitatea culorilor poate varia în funcție de țară, regiune sau operator.
Sistemul triplu de camere foto al modelului Galaxy A17 5G, cu un obiectiv larg de 50 MP, un obiectiv ultra larg de 5 MP și un obiectiv macro de 2 MP, încadrează fiecare scenă cu precizie. Treci fără probleme de la peisaje ample la prim-planuri clare, în culori vibrante, pentru a surprinde momentele din viața ta.
*Produsul real poate fi diferit de imaginea afișată.*Rezoluția de 50 MP este disponibilă doar pentru camera foto princhpală, cu unghi larg, a modelului Galaxy A17 5G.*Rezultatele pot varia în funcție de condițiile de fotografiere, inclusiv subiecți multipli, lipsa focalizării sau subiecte în mișcare.
*Imagine simulată în scopuri ilustrative.*Rezultatele pot varia în funcție de condițiile de fotografiere, inclusiv subiecți multipli, lipsa focalizării sau subiecți în mișcare.*„De 2,5× mai luminoasă” se referă la performanța fotografică în lumină redusă, în comparație cu modelul anterior.
Cu procesorul său octa-core de 2,4 GHz, Galaxy A17 5G oferă streaming HD fluid, jocuri receptive și partajare fără probleme pe rețelele sociale.
*Capacitatea de memorie/stocare disponibilă depinde de programul pre-instalat.*Opțiunile de memorie/stocare și disponibilitatea pot varia în funcție de țară, regiune sau operator. *Imagine simulată în scopuri ilustrative.
Menține-ți dispozitivul la zi și informațiile protejate, cu 6 actualizări ale sistemului de operare și 6 ani de asistență pentru securitate.
*Galaxy A17 5G va fi compatibil cu șase generații de actualizări ale sistemului de operare și șase ani de actualizări de securitate, de la prima dată de lansare globală.*Imagine simulată în scopuri ilustrative.*Politicile de actualizare ale sistemului de operare și de actualizare a securității specificate mai sus pot fi modificate.*Produsul real poate fi diferit de imaginea afișată.
Protecția împotriva stropirii, cu grad IP54 și protecția împotriva zgârieturilor de la Corning® Gorilla® Glass Victus® îți permit să te concentrezi asupra a ceea ce contează.
*Imagine simulată în scopuri ilustrative.*Galaxy A17 5G are un grad de protecție IP54. Conform condițiilor de testare în laborator, dispozitivul este pulverizat cu 10 litri de apă curgătoare pe minut, timp de 5 minute, din toate unghiurile. Nu este recomandat pentru utilizarea pe plajă sau la piscină. Rezistența dispozitivului la apă și praf nu este permanentă și se poate diminua în timp, ca urmare a uzurii normale.*Corning® Gorilla® Glass Victus® este aplicat pe partea din față a dispozitivului.Profită de avantajul 5G. Galaxy A17 5G oferă o metodă de conectare ultra-rapidă pentru streaming, jocuri și partajare. Bucură-te de apeluri video, jocuri cursive și descărcări rapide - 5G de mare viteză și fiabil la locul de muncă.
*Necesită o conexiune 5G optimă. Disponibilitatea rețelei 5G și viteza reală pot varia în funcție de țară, regiune, furnizor de rețea și medi al utilizatorului.
Având un aspect nou și intuitiv și o utilizare îmbunătățită, Galaxy A17 5G este ușor de utilizat cu One UI 7.
*Unele componente de interfață funcționale pot necesita o conexiune la rețea și/sau autentificare în contul Samsung. Disponibilitatea funcțiilor acceptate în cadrul aplicațiilor poate varia în funcție de țară.
Folosește funcția Quick Share pentru a trimite fără efort fișiere între dispozitive din cadrul sau din afara Samsung Galaxy, inclusiv iOS și PC-uri.
*Disponibil pe dispozitive cu One UI 2.1 sau o versiune ulterioară, cu sistemul de operare Android versiunea 10.0 (Q) sau o versiune ulterioară instalată. Conexiunea Bluetooth Low Energy și Wi-Fi sunt necesare pentru Quick Share. Compatibil cu Galaxy Book, inclusiv PC-uri bazate pe Qualcomm lansate în 2020 și versiuni ulterioare, și PC-uri Windows cu Intel Bluetooth/Wi-Fi de la alți producători. (Sistem de operare: Windows 10 versiunea 2004 sau o versiune ulterioară, driver Bluetooth: Intel 22.50.02 sau o versiune ulterioară, driver Wi-Fi: Intel 22.50.07 sau o versiune ulterioară). Numărul de dispozitive cu care Quick Share poate partaja simultan poate varia în funcție de componentele cipului Wi-Fi al dispozitivului de partajare. Viteza reală poate varia în funcție de dispozitiv, starea rețelei și mediul utilizatorului. Tipul, numărul, capacitatea și data de expirare a fișierelor transferabile, precum și numărul de partajări simultane de fișiere în Private Share pot fi limitate.
Trecerea de la iOS este atât de ușoară! Datorită Smart Switch, poți transfera fotografiile, videoclipurile, contactele și aplicațiile fără efort.
Transferurile prin cablu de pe iOS necesită ca dispozitivul receptor să aibă Android™ 4.3 sau o versiune ulterioară, iar dispozitivul expeditor să aibă iOS 5 sau o versiune ulterioară. Transferurile pot fi efectuate fără cablu, printr-o conexiune fără fir sau prin iCloud. Pentru conexiuni fără fir dispozitivul receptor trebuie să aibă Android™ 4.0 sau o versiune ulterioară, iar dispozitivul expeditor trebuie să aibă iOS 12 sau o versiune ulterioară. Transferurile iCloud necesită ca dispozitivul receptor să aibă Android™ 4.0 sau o versiune ulterioară, iar dispozitivul expeditor să aibă iOS 5 sau o versiune ulterioară. Deschide Smart Switch Mobile în „Setări” pe dispozitivul Galaxy receptor sau descarcă aplicația Smart Switch Mobile din Galaxy Store. Pentru transferuri fără fir descarcă Smart Switch pentru iOS din App Store pe iPhone sau iPad. Datele, conținutul și aplicațiile disponibile pentru transfer pot varia în funcție de metoda de transmitere. Contactele, galeria, videoclipurile, calendarele și mementourile pot fi transferate fără cablu, de pe un dispozitiv iOS.
| An lansare | 2025 |
|---|---|
| Retea | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Model | GALAXY A17 5G |
| Incarcator inclus | Nu |
| Putere incarcator necesar | 10-25W USB PD |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM |
| Retea 2G | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| Retea 3G | B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) |
| Retea 4G | B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B20(800), B28(700), B66(AWS-3), B38(2600), B40(2300), B41(2500) |
| Retea 5G | N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N28(700), N66(AWS-3), N38(2600), N40(2300), N41(2500), N77(3700), N78(3500) |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | One UI |
| Tip ecran | Super AMOLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Rata refresh adaptiva 90Hz |
| Capacitate stocare | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 2 TB |
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Frecventa (GHz) | 2.4 |
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50 MP F1.8 + 5 MP F2.2 + 2 MP F2.4 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Blitz | Da |
| Zoom | Digital pana la 10x |
| Selfie Camera | 13 MP |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50+5+2/13 |
| WLAN | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB-C, USB 2.0 |
| NFC | Da |
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Geomagnetic senzor, Gyroscop, Senzor de amprenta in-display, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
|---|
| Greutate (g) | 192 |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Continut pachet | Telefon, Cablu incarcare, Manual. Nu contine adaptor in pachet! |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 164.4 x 77.9 x 7.5 |
| Garantie comerciala persoane juridice | 24 luni |
|---|---|
| Garantie de conformitate persoane fizice | 24 luni |
| Nume producator | Samsung |
|---|---|
| Adresa postala producator | PO Box 12987, Dublin, IE |
| Adresa e-mail producator | www.samsung.com |
| Adresa e-mail persoana responsabila UE | www.samsung.com |
| Nume persoana responsabila UE | Samsung |
| Adresa postala persoana responsabila UE | PO Box 12987, Dublin, IE |
| Informatii de siguranta | A se citi manualul |