Durata de livrare: 3 Zile
Iti prezentam iPhone 17 Pro si iPhone 17 Pro Max, concepute sa fie cele mai puternice modele iPhone create vreodata, atat in interior, cat si la exterior. Noul design se bazeaza pe o carcasa monobloc din aluminiu forjat la cald ce maximizeaza performanta, capacitatea bateriei si durabilitatea.
Design inovator pentru
performanta pro exceptionala.
iPhone 17 Pro Max de 6,9”◊
iPhone 17 Pro de 6,3”◊
Carcasa monobloc din aluminiu forjat la cald.
Camera frontala
Center Stage de 18 MP.
Selfie-uri de grup mai inteligente.
Si atat de multe altele.
Un sistem exceptional de camere pro.
Toate camerele spate Fusion de 48 MP. Cu zoom 8x de calitate optica.
Cip A19 Pro. Racit cu vapori.
Rapid ca fulgerul.
Autonomie revolutionara
a bateriei.
Pana la 10 ore suplimentare de redare video pe iPhone 17 Pro◊
Pana la 16 ore suplimentare redare video pe iPhone 17 Pro Max◊
iOS. Un nou design. Si chiar mai multa magie.
Creat pentru Apple Intelligence.◊
Apple Intelligence este disponibila in anumite limbi.
Ramai conectat.
Pentru orice eventualitate.◊
Optiuni de stocare
de la 256 GB la 2 TB.◊
Merita sa treci la noul model?
100%.
Cateva moduri prin care iPhone 17 Pro iti ofera mai mult.
Design monobloc din
aluminiu forjat
Pana la
10 ore
suplimentare
de redare video
Camere spate de 48 MP
si Comenzi camera
Performanta GPU
pana la
50%
mai rapida
Ceramic Shield 2
de 3x mai rezistent
la zgarieturi
Camera frontala
Center Stage de 18 MP
| Retea | 5G |
|---|---|
| An lansare | 2025 |
| Model | IPHONE 17 PRO MAX |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 20-60W USB PD |
| SIM | Nano SIM + eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Interfata utilizator | iOS |
| Tip ecran | Super Retina XDR |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.9 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2868 x 1320 |
| Alte specificatii ecran | OLED, 460ppi, Dynamic Island, Always-On display, ProMotion technology, HDR, True Tone, Wide color (P3), Haptic Touch, Contrast ratio 2,000,000:1, Luminozitate: 1000 - 3000 nits |
| Capacitate stocare | 512 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | N/A |
| Tip procesor | Hexa Core |
|---|---|
| Procesor | A19 chip |
| Procesor grafic | 6‑core GPU |
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 48MP Fusion Main: 24 mm, ƒ/1.78 aperture + 48MP Fusion Ultra Wide: 13 mm, ƒ/2.2 aperture + 48MP Fusion Telephoto: 100 mm (4x), ƒ/2.8 aperture |
| Rezolutie video | 4K |
| Blitz | Da |
| Zoom | Zoom in optic 8x, Zoom out optic 2x, Optical Zoom Range 16x, Zoom digital pana la 40x |
| Selfie Camera | 18MP ƒ/1.9 aperture |
| Camere Main/Selfie (MP) | 48+48+48/18 |
| Facilitati | Photonic Engine, Deep Fusion, Smart HDR 5, Iluminare Portret, Mod Noapte, Panorama, Fotografie macro, Apple ProRAW, Stabilizare automata a imaginii |
| WLAN | Wi‑Fi 7 (802.11be) 2x2 MIMO |
|---|---|
| Bluetooth | 6.0 |
| GPS | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, and NavIC |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Barometru, Face ID, Gyroscop, LiDAR Scanner, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| Capacitate baterie (mAh) | N/A |
|---|---|
| Autonomie video | pana la 37 de ore |
| Wireless Charging | Da |
| Tip baterie | Lithium-ion |
| Fast Charging | Da |
| Culoare | Portocaliu |
|---|---|
| Continut pachet | Telefon, Cablu USB, Manual |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 78 x 8.75 x 163.4 |
| Greutate (g) | 233 |
| Garantie comerciala persoane juridice | 12 luni |
|---|---|
| Garantie de conformitate persoane fizice | 24 luni |
| Nume producator | Apple Inc. |
|---|---|
| Cod comercial | MFYT4ZD/A |
| Adresa postala producator | One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, U.S.A. |
| Adresa e-mail producator | https://support.apple.com/ro-ro |
| Adresa e-mail persoana responsabila UE | https://support.apple.com/ro-ro |
| Nume persoana responsabila UE | Apple Distribution International Limited |
| Adresa postala persoana responsabila UE | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Informatii de siguranta | Cititi cu atentie manualul si instructiunile de utilizare. A nu se lasa la indemana copiilor. Nu utilizati in alt scop decat cel pentru care este destinat. |