Durata de livrare: 3 Zile
| Retea | 5G |
|---|---|
| An lansare | 2026 |
| Model | IPHONE 17E |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Single SIM |
| Putere incarcator necesar | 20-60W USB PD |
| SIM | Nano SIM + eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Interfata utilizator | iOS |
| Tip ecran | Super Retina XDR |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2532 x 1170 |
| Alte specificatii ecran | 460 PPI, HDR, True Tone, Wide color (P3), Haptic Touch, 2.000.000:1 contrast ratio, 800 nits (typical), 1200 nits peak brightness (HDR) |
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | N/A |
| Tip procesor | Hexa Core |
|---|---|
| Procesor | A19 chip |
| Procesor grafic | 4-core GPU |
| Camera principala | Single |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 48MP Fusion: 26 mm, f/1.6 aperture |
| Rezolutie video | 4K |
| Blitz | Da |
| Zoom | 10 x Digital |
| Selfie Camera | 12MP camera, f/1.9 aperture |
| Camere Main/Selfie (MP) | 48/12 |
| Facilitati | True Tone flash, Photonic Engine, Deep Fusion, Smart HDR 5, Next-generation portraits with Focus and Depth Control, Portrait Lighting with six effects, Night mode, Panorama (up to 63MP), Photographic Styles, Wide color capture for photos and Live Photos, Advanced red‑eye correction, Auto image stabilization, Burst mode, Photo geotagging |
| WLAN | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Barometru, Face ID, Gyroscop, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Detalii sunete | Spatial Audio playback, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| Capacitate baterie (mAh) | N/A |
|---|---|
| Autonomie video | pana la 26 ore |
| Wireless Charging | Da |
| Tip baterie | Lithium-Ion |
| Fast Charging | Da |
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 71.5 x 7.80 x 146.7 |
| Continut pachet | Telefon, Cablu USB, Documentatie |
| Greutate (g) | 169 |
| Garantie comerciala persoane juridice | 24 luni |
|---|---|
| Garantie de conformitate persoane fizice | 24 luni |
| Nume producator | Apple Inc. |
|---|---|
| Cod comercial | MHRV4ZDA |
| Adresa postala producator | One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, U.S.A. |
| Adresa e-mail producator | https://support.apple.com/ro-ro |
| Adresa e-mail persoana responsabila UE | https://support.apple.com/ro-ro |
| Nume persoana responsabila UE | Apple Distribution International Limited |
| Adresa postala persoana responsabila UE | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Informatii de siguranta | A se citi manualul si instructiunile de utilizare |