Durata de livrare: 3 Zile
Midnight Black
Pierdut in vastul univers, eleganta din misteriosul miez de noapte.
Selfie sensibil la lumina, o poezie a luminii si umbrei
Fara supraexpunere in lumina, mai multe detalii in intuneric.
AI Selfie cu unghi larg
Modul FOV de 78° functioneaza in timpul realizarii selfie-urilor si trece la modul FOV de 90° in timpul realizarii selfie-urilor de grup pe intuneric.
Portret multifocal, arta bokeh-ului.
Camera din spate ofera trei optiuni focale, fiecare prezentand o latura a farmecului tau unic.
Portret in focalizare, farmec in prim-plan.
Focalizarea unica de portret 3x pentru camera din spate va pune farmecul in centrul atentiei pentru fiecare fotografie de aproape.
Imagine de 108 MP, claritate fara compromisuri.
Camera din spate HD de 108MP poate surprinde emotiile vietii dvs. in mod clar si viu.
Vedere eXtra-large AMOLED, fara limite cu luminozitate si claritate
Raportul impresionant ecran-corp ofera un camp vizual mai mare, ramanand clar chiar si in lumina puternica din exterior.
Dimming fara risc, Afisaj pentru ingrijirea ochilor
3240 Hz de inalta frecventa PWM dimming, mai putin rau pentru bufnitele de noapte.
Certificare SGS de cinci stele pentru rezistenta la cadere, farmec de nezdruncinat
Protectie la cadere de pana la 1,5 m.
Certificare de cinci stele privind rezistenta generala la cadere de la SGS Elvetia.
256GB spatiu de stocare ultra-large, Bucurati-va de o performanta fara probleme.
Spuneti adio anxietatii legate de memorie; simtiti-va liber sa pastrati fiecare amintire buna in fotografii
Magic Capsule
Noua Magic Capsule va ofera cea mai dinamica experienta.
Spatiu paralel
Glisati cu doua degete pentru a comuta intre munca si viata.

| Retea | 5G |
|---|---|
| Model | HONOR 200 LITE |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | MagicOS |
| Tip ecran | AMOLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2412 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | Aspect Ratio 20.1:9, Culori 16.7M, 100% DCI-P3 |
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 8 GB |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6080 |
|---|---|
| Tip procesor | Octa Core |
| Frecventa (GHz) | 2x A76 2.4GHz + 6x A55 2.0Ghz |
| Procesor grafic | Mali G57 |
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 108MP f/1.75 + 5MP (Wide&Depth) f/2.2 + 2MP (Macro) f/2.4 |
| Rezolutie fotografie | 12000 x 9000 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Blitz | Da |
| Zoom | 10x digital |
| Selfie Camera | 50MP f/2.1, Rezolutie foto 8192 x 6144 pixels, Rezolutie video 1080 x 1920 pixels, Moduri foto Photo, Video, Portrait, Night, Time-lapse, Multi-Video, Watermark, HIGH-RES, Capture smiles |
| Camere Main/Selfie (MP) | 108+5+2/50 MP |
| Facilitati | Photo, Video, Portrait, Night, Aperture, Multi-Video, PRO, Slow-Mo, Panorama, HDR, Time-Lapse, Watermark, Super Macro, HIGH-RES, Story, Scan Document, Capture smiles |
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz & 5 GHz, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct |
|---|---|
| Bluetooth | 5.1 |
| GPS | GPS, AGPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| USB | USB-C |
| Senzori | Ambient light sensor, Compass, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate, Senzor gravitational |
|---|---|
| Difuzor | Da |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| Capacitate baterie (mAh) | 4500 |
|---|---|
| Fast Charging | Da |
| Tip baterie | Li-ion Polymer, Incarcare rapida 35W HONOR SuperCharge |
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 161.05 x 74.55 x 6.78 |
| Continut pachet | Telefon, Cablu, Manual |
| Greutate (g) | 166 |
| Garantie comerciala persoane juridice | 24 luni |
|---|---|
| Garantie de conformitate persoane fizice | 24 luni |
| Adresa e-mail persoana responsabila UE | rooffer@honor.com |
|---|---|
| Nume producator | Honor Device CO. Limited |
| Adresa e-mail producator | rooffer@honor.com |
| Adresa postala persoana responsabila UE | Strada Dinu Vintila, nr. 11, Euro Tower, et. 7, sector 2, Bucuresti, Romania |
| Adresa postala producator | Suite 3401, Unit A, Building 6, Shum Yip Sky Park, no.8089, Hongli West Road, Xianghmihu, Futian District, Shenzen, Guangdong 518040, China |
| Nume persoana responsabila UE | Honor Technologies Romania SRL |
| Informatii de siguranta | A se citi manualul |