Durata de livrare: 3 Zile
Design elegant inspirat de Cosmos
Bazandu-se pe designul iconic al familiei, combina precizia cu o estetica moderna, intruchipand esenta captivanta a idealismului tehnologic. Fiecare unghi emana rafinament prin mestesugul sau taiat cu diamante.
Black
In adancurile misterului, stralucirea se topeste in negrul linistit.
HONOR NanoCrystal Shield
Ultra rezistent la caderi,
pregatit pentru orice provocare.
Dupa ce a obtinut certificarea SGS 5-Star Drop Resistance, ecranul ofera o durabilitate exceptionala asociata cu o excelenta de neegalat.
IP69 & IP68
Rezistenta la apa
Protectie de neegalat impotriva apei si a prafului, rezista in cele mai dificile conditii din orice aventura.
Lumina naturala HONOR AI Eye Comfort Display
Performanta superioara, Kinder pentru ochii dvs.
Marginile aproape simetrice intruchipeaza frumusetea simetriei, asigurand o lizibilitate exceptionala in exterior la orice luminozitate.
HONOR Surround Sub-woofer
Pur si simplu Next-level, transformand sunetul in senzatie.
Un sistem audio integrat lider in industrie, cu un volum de 10 ori mai mare decat camerele de difuzoare traditionale, care ofera bas puternic prin difuzoare duble cu amplitudine mare. Algoritmii audio spatiali HONOR extind scena sonora, creand o experienta audio surround cu adevarat imersiva, si au obtinut certificarea SGS de 5 stele pentru performanta audio si audio spatial.
Focalizare mai clara, detalii vii.
Captura optimizata de inteligenta artificiala pastreaza viu fiecare moment dinamic, chiar si de la distanta.
Detalii incredibile in fiecare cadru.
Capturati fiecare moment emotionant in calitate uimitoare cu fotografii in rafala de mare viteza.
Pur si simplu uimitoare, cu o profunzime impecabila.
Modul portret de 50MP ultra clar cu AI imbunatatit imbogateste texturile faciale, definind fiecare fir de par cu precizie, facand fiecare expresie cu adevarat captivanta.
Claritate uimitoare, aproape sau departe.
Pur si simplu faceti zoom de la 30x la 100x - fiecare detaliu este mai clar, indiferent de distanta. Cu mai multe distante focale sincronizate perfect, privelistile indepartate se simt chiar in fata dumneavoastra.
Precizie si claritate la zoom maxim.
Noul mod Stage Mode lumineaza cu stralucire. Dispunand de un teleobiectiv ultra clar de 200MP, acesta capteaza perfect fiecare detaliu de pe scena, chiar si in conditii de iluminare dificile.
Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform.
Propulsat de un SoC de a doua generatie pe 3nm de ultima ora, acesta ofera performante exceptionale si capabilitati AI. Acest lucru asigura operatiuni fara intreruperi in multimedia, jocuri si productivitate. Sistem de racire Ultra Wide Area cu suport. Acesta asigura mentinerea performantei de varf, chiar si in timpul sesiunilor intense de jocuri.
Baterie HONOR din siliciu-carbon de a treia generatie
Mai multa putere, mai putine griji.
Cipul proprietar HONOR E2 cu putere imbunatatita gestioneaza in mod inteligent sanatatea bateriei, asigurand o durata de viata ultra-lunga a bateriei chiar si in timpul utilizarii intense, cu mai multe functii.
Intotdeauna gata
pentru a-ti alimenta ziua.
HONOR SuperCharge ofera acces instant la un potential infinit.
Magic Portal
Portal catre oriunde.
Activati Magic Portal cu un simplu gest circular pentru a accesa cu usurinta informatii sau aplicatii. Acesta sustine o gama larga de scenarii de lucru si de viata, imbunatatind atat confortul, cat si functionalitatea inteligenta.
AI Deepfake Detection
Protectie suplimentara impotriva inselatoriilor.
Preveniti inselaciunile AI deepfake si asigurati-va securitatea suprema.
AI Translation
Pur si simplu fluent, lumea la indemana dumneavoastra.
Experimentati o traducere precisa a dialogului care faciliteaza atat interpretarea fata in fata, cat si cea simultana.
Gemini este asistentul dvs. AI de la Google.
Discutati cu Gemini pentru a va stimula ideile. Obtineti ajutor pentru a invata in moduri noi, a scrie e-mailuri, planificarea evenimentelor si multe altele.
AI Edit
Refaceti-va fotografiile cu functii de editare distractive.
AI Notes
Lucrati mai inteligent, nu mai greu.
Bucurati-va de capacitati de conversie a vocii in text in timp real, bazate pe inteligenta artificiala care recunoaste cu precizie vorbitorii diferiti. Beneficiati de rezumate instantanee ale intalnirilor care sunt formatate elegant pentru discutii eficiente.
Recunoastere inteligenta a privirii.
Avatar 3D interactiv. Avatarul dvs. personal 3D se misca cu ochii dvs.
| Retea | 5G |
|---|---|
| An lansare | 2025 |
| Model | HONOR MAGIC 7 PRO |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 10-100W USB PD |
| SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | MagicOS |
| Interfata utilizator | MagicOS |
| Tip ecran | LTPO OLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.8 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2800 x 1280 |
| Alte specificatii ecran | 1.07 miliarde culori, 120Hz, 100% DCI-P3, HDR, 5000nits, Dolby Vision, Super Dynamic Vivid Display |
| Capacitate stocare | 512 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 12 GB |
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform |
| Frecventa (GHz) | 2 x Prime 4.3GHz + 6 x Performance 3.5GHz |
| Procesor grafic | Adreno 830 |
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 200MP Periscope Telephoto Camera f/2.6 + 50MP Super Dynamic Falcon Main Camera (f/1.4-f/2.0 Adjustable Aperture, OIS) + 50MP Wide Camera (f/2.0, 122° FOV) |
| Rezolutie video | 4K |
| Zoom | 3x Optical Zoom, 6x Seamless Zoom, 100x Digital Zoom Maximum |
| Selfie Camera | 50MP Wide Camera + 3D ToF Camera |
| Camere Main/Selfie (MP) | 200+50+50/50 |
| Facilitati | AI HONOR IMAGE ENGINE: All-scenario Harcourt Portrait, AI Enhanced Portrait, AI Super Zoom, Stage Mode, HD Super Burst, AI Motion Sensing Capture |
| WLAN | 2.4GHz, 5GHz and 6GHz Wi-Fi 6 / Wi-Fi 7 |
|---|---|
| Bluetooth | 5.4 |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Recunoastere faciala, Senzor de amprenta |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
| Capacitate baterie (mAh) | 5270 |
|---|---|
| Wireless Charging | Da |
| Fast Charging | Da |
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Continut pachet | Telefon, Documentatie |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 162.7 x 77.1 x 8.8 |
| Greutate (g) | 223 |
| Garantie comerciala persoane juridice | 24 luni |
|---|---|
| Garantie de conformitate persoane fizice | 24 luni |
| Nume producator | Honor Device CO. Limited |
|---|---|
| Adresa postala producator | Suite 3401, Unit A, Building 6, Shum Yip Sky Park, no.8089, Hongli West Road, Xianghmihu, Futian Dis |
| Adresa e-mail producator | rooffer@honor.com |
| Adresa e-mail persoana responsabila UE | rooffer@honor.com |
| Nume persoana responsabila UE | Honor Technologies Romania SRL |
| Adresa postala persoana responsabila UE | Strada Dinu Vintila, nr. 11, Euro Tower, et. 7, sector 2, Bucuresti, Romania |
| Informatii de siguranta | A se citi manualul |