Durata de livrare: 3 Zile
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Model procesor | MediaTek Helio G99 |
| Numar nuclee | 8 |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 200 g |
| SAR (W/kg) | 0.33 W/kg - Head |
| An aparitie | 2025 |
| Altele | Alarma Calendar FM Radio |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
Foto video
| Blit | Da |