Durata de livrare: 3 Zile
Cel mai subtire smartphone cu o grosime de 7,5 mm | Gorilla Galss Victus
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Exynos 1330 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 2.4 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 164.4 x 7.5 x 77.9 mm |
| Greutate | 192 g |
| SAR (W/kg) | 0.64 W/kg |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Splashproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass Victus |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 5 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |